Spokojnie z wyznaniami

Atmosfera przyjemnej i bezpiecznej randki, zwłaszcza na portalu randkowym, bardzo często zachęca nas do mówienia o sobie znacznie więcej, niż bylibyśmy w stanie powiedzieć w innych warunkach. Czujemy się bezpieczniej i pewniej. Po przeniesieniu spotkań do realu też czasami mamy poczucie, że możemy partnerowi czy partnerce powiedzieć praktycznie wszystko. Nie warto jednak w tej kwestii szarżować.

Ex, problemy i doświadczenia

Randki internetowe powodują natychmiastowe skrócenie dystansu. Ludzie mają tendencję do otwierania się w ich trakcie, a brak drugiej osoby, która patrzy w oczy i ocenia, jest tutaj bardzo wygodny. Musimy jednak pamiętać, że nasze przesadne wylewanie swojej duszy wcale nie musi być takim dobrym pomysłem. Postawmy się w pozycji osoby po drugiej stronie.

Na pewno chętnie wysłuchamy historii o dzieciństwie czy wesprzemy dobrym słowem przy problemach zawodowych. Trochę mniej pozytywnie zareagujemy na opowieść o ex. Tak czy inaczej, nie będzie to sytuacja, która będzie powodowała, że nasze zainteresowanie drugą osobą będzie narastać. Trudno będzie przejść do flirtu po omówieniu wszystkich poprzednich związków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *