Wspólny wyjazd

Jeśli byliśmy z kimś na dwóch randkach internetowych, raczej nie powinniśmy z taką osobą wybierać się na wspólny weekend gdzieś za miasto. Normalnie rozwijany związek z czasem jednak zaprowadzi nas do sytuacji, w której normalne będą wspólne wyjazdy, a nawet wspólne całe wakacje. Po drodze będzie oczywiście ten pierwszy wspólny wyjazd i jest to naprawdę ważny moment, chociaż też nie należy go przeceniać i nastawiać się na zbyt wiele.

Co w sytuacji, kiedy się nie znosimy?

Portal randkowy zapewnia nam bardzo daleko idącą wygodę, i sam okres randkowania to jeszcze zdecydowanie wygodna i spokojna część znajomości. Nie wchodzimy sobie na głowę, nie widzimy się za często, nie mieszkamy razem. Wspólny wyjazd to właśnie takie mieszkanie. Na krótko i na próbę, ale jest to pewnego rodzaju próba charakterów. Czasami w czasie takiego wyjazdu okazuje się, że non stop ze sobą walczymy i nie potrafimy się dogadać. Sygnał, że trzeba jak najszybciej zerwać? Spokojnie.

Osoby, które dłużej były same, zazwyczaj bardzo lubią swoją autonomię i podzielenie się swoją przestrzenią nie przychodzi im łatwo. Jest to jednak tylko kwestia przyzwyczajenia i chociaż takie starcia nie są najlepszą wróżbą dla związku, ich demonizowanie jest zazwyczaj zdecydowaną przesadą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *