Pierwszy raz w nowym związku

Za jeden z najbardziej przełomowych momentów w związku zawsze uchodzi pierwszy seks. Portal randkowy może czasami odwlec trochę ten fakt ze względu na zdalny charakter znajomości w pierwszej fazie, ale to nawet lepiej, ponieważ pierwszy raz zazwyczaj nie jest fenomenalny i to nie jest tak naprawdę problem.

Nie udało się? Tak też bywa w życiu

Randki online pozwalają nam się lepiej poznać, co jest naprawdę ważne, ponieważ jest to mechanizm prawdziwego budowania związku. Seks jest oczywiście bardzo ważny, ale bardzo często na początku nie wychodzi on nam najlepiej. Nie znamy się nawzajem, nie znamy swoich preferencji, nie rozumiemy swojego języka ciała oraz jesteśmy bardzo zdenerwowani. Efektem tego często jest sytuacja, w której na całkiem długi czas przechodzi nam ochota na seks, a zdarza się, że jest to też moment zachwiania związku. Najlepiej jest go przeczekać i skupić się na innych kwestiach.

Warto zauważyć, że taka sytuacja jest też dobrą nauczką dla osób, które serwisy randkowe traktują tylko jako narzędzie do zawierania przelotnych znajomości bez perspektyw. Zazwyczaj nie wychodzi to za dobrze, ponieważ takie podejście zazwyczaj w życiu się nie sprawdza, a portal randkowy to jakieś cudowne miejsce oderwane od normalnego życia.

Dodaj komentarz