Spokojnie z wyznaniami

Atmosfera przyjemnej i bezpiecznej randki, zwłaszcza na portalu randkowym, bardzo często zachęca nas do mówienia o sobie znacznie więcej, niż bylibyśmy w stanie powiedzieć w innych warunkach. Czujemy się bezpieczniej i pewniej. Po przeniesieniu spotkań do realu też czasami mamy poczucie, że możemy partnerowi czy partnerce powiedzieć praktycznie wszystko. Nie warto jednak w tej kwestii szarżować.

Ex, problemy i doświadczenia

Randki internetowe powodują natychmiastowe skrócenie dystansu. Ludzie mają tendencję do otwierania się w ich trakcie, a brak drugiej osoby, która patrzy w oczy i ocenia, jest tutaj bardzo wygodny. Musimy jednak pamiętać, że nasze przesadne wylewanie swojej duszy wcale nie musi być takim dobrym pomysłem. Postawmy się w pozycji osoby po drugiej stronie.

Na pewno chętnie wysłuchamy historii o dzieciństwie czy wesprzemy dobrym słowem przy problemach zawodowych. Trochę mniej pozytywnie zareagujemy na opowieść o ex. Tak czy inaczej, nie będzie to sytuacja, która będzie powodowała, że nasze zainteresowanie drugą osobą będzie narastać. Trudno będzie przejść do flirtu po omówieniu wszystkich poprzednich związków.

Dodaj komentarz