Sposoby na facetów, czyli udany flirt

Niezależnie od tego, czy spotkanie odbywa się jako randka online, czy portal randkowy jest już za nami i spotkanie ma miejsce w kawiarni lub w parku, skuteczny podryw wymaga zastosowania flirtu. W jaki sposób flirtować z mężczyznami, żeby ci się nie pogubili i nie uciekli? Nie jest to aż takie trudne.

Niech łowca będzie łowcą

Współczesna kobieta zdecydowanie nie lubi, kiedy mężczyzna stawia się jako jej obrońca czy ktoś, kogo by musiała potrzebować. W przypadku flirtu warto jest jednak zrobić krok w tył i pozwolić mężczyźnie na przynajmniej pozorne przejęcie roli dominującej.

Panowie czują się bowiem znacznie lepiej, kiedy im się wydaje, że mają kontrolę. Tak są już zaprogramowani. Muszą zdobywać i polować, chociaż zwykle im to wychodzi raczej średnio.

Ważne jest, żeby byli w tym odpowiednio prowadzeni, ponieważ wykonują podjazdy i finty, mężczyzna będzie oczekiwał jakiejś konfirmacji. Potwierdzenia, że nie zbłądził. W tym celu należy przekazywać mu spojrzeniem i uśmiechem zachęty.

Nie za wiele. Co jakiś czas. Tylko tyle, by odważył się na kolejny krok. Jeśli idzie mu to opornie, można dołożyć odrobinę subtelnego dotyku, który nie powinien go spłoszyć. Spokojnie, powoli i do celu.

Dodaj komentarz