Jak wybrać właściwą platformę finansową?

Wśród licznych serwisów, z jakimi przyjdzie się nam spotkać na polskim rynku, kantor internetowy posiada najlepszą i najkorzystniejszą ofertę, spośród dostępnych e-kantorów. Jeżeli więc interesuje nas wymiana walut online, a także możliwości jakie daje internet, warto zainteresować się właśnie tą platformą.

Choć w praktyce należy ona do jednego z najmłodszych kantor internetowych, to dzięki systematycznym działaniom jak i sprawnej obsłudze, stała się ona jednym z liderów rynku. W stosunku do swoich konkurentów posiada znakomity system prowizyjny dla nas jako wykonawców, dzięki czemu możemy tylko dodatkowo zyskać.

Zalety tego typu platform – kantor internetowy

Strona jaką jest kantor online cechuje się posiadaniem bardzo bogatego zaplecza pod kątem rachunków bankowych, dzięki czemu standardem jest dla niej wykonywanie natychmiastowych przelewów bez względu na to, w jakim banku my posiadamy swoje konto. Obsługuje ona wszystkie popularne waluty tym samym sprawiając, że jest jeszcze bardziej dostępna dla klientów, a czas zaksięgowania jak i dodatkowe koszty są na tyle krótkie i niskie, że zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

Należy tutaj podkreślić, że nie spotkamy się też z żadnymi ukrytymi kosztami, a samo stworzenie konta jak i prowadzenie rachunku również jest darmowe, dlatego też możemy założyć swoje własne konto i posiadać je na  tzw. „czarną godzinę”. W momencie gdy wyruszymy na wakacje i przykładowo skończą nam się pieniądze w innej walucie, jak najbardziej możemy wtedy skorzystać z pomocy tej platformy.

O ile kantor online nie nalicza żadnych dodatkowych marż za swoje usługi, to występuje na niej niewielka prowizja, pozwalająca na utrzymanie się serwisu. Słowo niewielka ma tutaj kluczowe znaczenie, gdyż w przypadku obrotu pieniędzmi do 200 000 zł będzie ona wynosiła tylko 0,2%, co w stosunku do stawek jakie oferują kantory stacjonarne jest kilkaset razy mniejsza.

Bezpieczeństwo waluty online

Wspomniana platforma cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także ochroną danych, uniemożliwiając przejęcie wykonywanego przelewu przez osoby trzecie, tym samym chronione są nasze fundusze. Należy także podkreślić, że właściciel tego serwisu prowadzi także działalność stacjonarną, czyli dodatkowo jest on nadzorowany przez instytucje państwowe, tym samym daje nam to pewność, że cała transakcja będzie dla nas bezpieczna i nie musimy niczego się obawiać.

Dlatego też jeżeli pojawi się okazja do skorzystania z tego rodzaju usług to jak najbardziej warto się nad tym zastanowić, ponieważ możemy cieszyć się niskimi kosztami jak i sprawną obsługą oraz szybkim uzyskaniem pieniędzy na konto.

Dodaj komentarz