Twoim zadaniem niej jest nikogo olśniewać

Typowe randki internetowe to przede wszystkim rozmowa. Część z nas w związku z tym wychodzi z założenia, że naszym podstawowym zadaniem w czasie takiego spotkania, ale także na klasycznych randkach, jest oczarowanie i olśnienie partnera bądź partnerki. Takie skłonności mają głównie panowie i jest to pomysł raczej umiarkowanie dobry.

To nie jest przedstawienie

Portal randkowy nie jest miejscem, w którym szuka się rozrywki. A przynajmniej nie takiej, jak w serwisach ze śmiesznymi filmikami. Tym niemniej, część osób wydaje się wychodzić z założenia, że ma właśnie zaoferować swojemu towarzyszowi rozmowy taką rozrywkę. Opowiadają ciekawe historie, sypią żartami, przedstawiają się w świetle zarezerwowanym dla gwiazd, a na koniec są zmęczeni i muszą odpocząć. Randki oczywiście są raczej nieudane, ponieważ druga strona docenia występ, ale nie jest zainteresowana jakimkolwiek związkiem ze sztukmistrzem.

Randka powinna być czasem, w którym sprawdzamy, czy bycie razem zapewnia nam poczucie ogólnie rozumianej przyjemności. Powtarzana zawsze jak mantra rada, by na randce być sobą, odnosi się tak naprawdę do naszego zadowolenia, a nie do bałamucenia osoby, z którą się na randkę umówiliśmy.

Dodaj komentarz