Wspólny wyjazd

Jeśli byliśmy z kimś na dwóch randkach internetowych, raczej nie powinniśmy z taką osobą wybierać się na wspólny weekend gdzieś za miasto. Normalnie rozwijany związek z czasem jednak zaprowadzi nas do sytuacji, w której normalne będą wspólne wyjazdy, a nawet wspólne całe wakacje. Po drodze będzie oczywiście ten pierwszy wspólny wyjazd i jest to naprawdę ważny moment, chociaż też nie należy go przeceniać i nastawiać się na zbyt wiele.

Co w sytuacji, kiedy się nie znosimy?

Portal randkowy zapewnia nam bardzo daleko idącą wygodę, i sam okres randkowania to jeszcze zdecydowanie wygodna i spokojna część znajomości. Nie wchodzimy sobie na głowę, nie widzimy się za często, nie mieszkamy razem. Wspólny wyjazd to właśnie takie mieszkanie. Na krótko i na próbę, ale jest to pewnego rodzaju próba charakterów. Czasami w czasie takiego wyjazdu okazuje się, że non stop ze sobą walczymy i nie potrafimy się dogadać. Sygnał, że trzeba jak najszybciej zerwać? Spokojnie.

Osoby, które dłużej były same, zazwyczaj bardzo lubią swoją autonomię i podzielenie się swoją przestrzenią nie przychodzi im łatwo. Jest to jednak tylko kwestia przyzwyczajenia i chociaż takie starcia nie są najlepszą wróżbą dla związku, ich demonizowanie jest zazwyczaj zdecydowaną przesadą.

Dodaj komentarz