Wypełnij profil randkowy

Gotowy opis na portal randkowy

Na portalu randkowym bardzo ważnym elementem jest zawsze odpowiednie wypełnienie profilu. Zazwyczaj zastanawiamy się, w jaki sposób napisać o sobie, żeby dać sobie największe szanse na randki online, ale jest to dyskusja bardziej o technice opisu stanu faktycznego, a nie o samym stanie faktycznym. Trzeba się postarać, by było o czym pisać.

Inteligentny opis o sobie

Musimy w opisie napisać coś ciekawego o sobie. Co zrobić kiedy nie ma czego pisać? Jest to problem ogromnej liczby osób, zwłaszcza tak zwanych singli z odzysku, którzy żyli od dekady rytmem praca – dom – dzieci lub inną, bardzo podobną rutyną. Nie było na nic więcej czasu, a nawet jak było, poświęcało się go na jakieś zaległe prace domowe czy pożytkowało się go na swoją byłą lub swojego byłego.

Opis na portal randkowy dla faceta

W efekcie tego chcemy napisać na portalu randkowym o sobie coś ciekawego, ale nie możemy tego zrobić, bo zwyczajnie nie mamy żadnego punktu zaczepienia. Z pustego i Salomon nie naleje, więc zanim zabierzemy się za randki online, postarajmy się, by nasze życie było kompletne bez drugiej osoby.

Dopiero kiedy w naszym życiu wszystko będzie na swoim miejscu, zabierzmy się za poszukiwanie kogoś w serwisie randkowym. Będzie nam wtedy o niebo łatwiej.

Dodaj komentarz