Nie chodzisz na randki? Sprawdź czy nie masz złych nawyków

Nie chodzisz na randki ? Wydaje Ci się, że jesteś jedną z ostatnich istot żyjących na świecie, do której na zawsze przylgnął status singla? Wszyscy Twoi znajomi są zakochani i trwają w szczęśliwych związkach? Znów spędzasz sobotni wieczór w pojedynkę w pustych czterech ścianach? Za taki stan rzeczy mogą być odpowiedzialne Twoje własne złe nawyki. Kiedy je odkryjesz i się ich pozbędziesz. Umówisz się na nie jedną udaną randkę.

Brak czasu

Jednym z głównych powodów, dla którego nie możemy nikogo znaleźć i umówić się na udaną randkę jest ciągły brak czasu. Wymówka, że musisz zostać w pracy po godzinach, że dziś nigdzie nie pójdziesz bo w domu czeka na Ciebie jeszcze papierkowa robota. Kiedy inni znajomi idą na kolejną imprezę i bawią się na niej doskonale, Ty wciąż tkwisz w pracy. Zanim się obejrzysz, wszyscy znajomi będą już w związkach, a Ty będziesz się zastanawiać dlaczego to Ciebie dopadła samotność.

Niezaleczone rany po nieudanym związku

Często wymówką przed wyjściem z przyjaciółmi, jest fakt że jesteśmy świeżo po rozstaniu. Tylko ile może trwać ten stan? Jak długi będziesz leczyć rany po byłym partnerze? Już najwyższa pora zapomnieć, przekreślić tamten rozdział życia grubą linią i zacząć wszystko od nowa. Jeżeli nie chcesz jeszcze wychodzić z domu, skorzystaj z uroków Internetu. Załóż konto w portalu randkowym i umów się na randki online. To pierwszy krok, aby wyjść z własnej skorupy samotności i rozpocząć coś nowego i ekscytującego.

Dodaj komentarz